Ask.fm přihlášení

Jaký je současný fenomén internetové komunikace? Facebook? Twitter? Většina mladých lidí by dnes shodně odpověděla Ask.fm. Co je ask.fm a jak se přihlásit? O tom následujících několik řádků.

Co je to za portál?

Ask.fm je tzv. Q&A portál (v překladu otázky & odpovědi), jež byl založen v roce 2010 v Litvě. Jeho působení zasáhlo prakticky celý svět a za 3 roky si získal na 65 milionů uživatelů, z nichž početná základna je i zde v ČR. Jedním z mnoha dostupných jazyků je i čeština, což značně pomáhá popularitě programu.

V současné době se mluví o kontroverzi programu v souvislosti s několika sebevraždami v Anglii, kde byly děti šikanovány skrze otázky na ask.fm. Vedení firmy přislíbilo pomoc ve vyšetřování a žádá své uživatele o zodpovědné chování.

Registrace

Registrace na ask.fm je velice jednoduchá a navíc dostupná v češtině. Stačí navštívit stránku ask.fm/signup a v záhlaví stránky zvolit češtinu. Následuje už chronicky známé vyplňování údajů, jako je uživatelské jméno, věk, či heslo.

ask-fm-logo-270x167

Přihlášení

Po registraci se můžete konečně přihlásit – opět stačí zadat stránku ask.fm a v pravém horním rohu kliknout na „Přihlásit se“. Zde buď můžete vyťukat Vaše heslo a uživatelské jméno, či se automaticky přihlásit skrze Facebook, Twitter a VK.